Filmler

HOMECOMING

Günümüz müziğinin tartışmasız en büyük yıldızı ve dünyanın her yerinde büyük hayran kitlesine sahip olan Beyoncé’nin yönetmenliğini yaptığı ‘Homecoming’ biyografik filmi Netflix platformunda yayınlandı.

Beyoncé Coachella Valley Music and Arts Festival performansı, Nisan 14 2018 (Fotoğraf: Watchara Phomicinda)

Beyoncé’nin 2018 Nisan ayındaki Coachella performansına odaklanan bu müzik belgeseli sanatçının ve ekibinin şova hazırlanışını anlatıyor. Sadece hazırlanışı vermekle kalmayıp Coachella tarihinin en sağlam sahnelerinden olan bu performansı bizlere sunuyor.

Kuşkusuz, Netflix platformundaki en çok izlenenler listesine girecek olan bu yapım hem Beyoncé hayranları hem de müzik severler tarafından büyük beğeni toplayacak gibi.

Disney+ ve Apple tv+ platformlarının tanıtıldığı ve Netflix’in ‘Rekabet için heyecanlıyız’ şeklinde açıklama yaptığı şu dönemde böyle bir yapımı sunması platformlar arası rekabetin kızışacağının habercisi gibi duruyor. “Bu da daha kaliteli yapımlar izleme fırsatı elde edebileceğimizin habercisi…”

Takipte kalın, sevgiler.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top