Dizi Önerileri

Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates

Selam millet, bugün karşınızda benim için gerçekten yaşayan efsanelerden biri olan Bill Gates’in belgeseli Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates’den bahsedeceğim. Öncelikle son zamanlar izlediğim en ağır belgesellerden olabilir bunu da biraz içeriğin Microsoft değil de daha çok Bill Gates ve eşinin yardım vakfı üzerinden ilerlemesi olduğunu söyleyebiliriz. Çocukluğu ve annesine birçok yerde atıfta bulunduğu sahneler ise bence eğlenceli ve aslında Bill Gates’in gerçekten nasıl bu aşamaya geldiğini gösteriyor.

Bu belgesel için kesinlikle söyleyebileceğim ilk şey ise Bill Gates’i belki de çok tanımamış olmamız. Onun sadece egoist bir yazılımcı değil de aslında yardımsever ve iş ahlakı çok yüksek bir insan olduğunu öğreniyoruz. Yaşadıklarından çıkardığı dersleri izlemek hem keyifli hemde öğretici oldu desem yeridir.

3 saatlik bir zaman diliminizi kesinlikle bu belgesele ayırmanızı öneririm. İyi seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top