Film Önerileri

Justice League

DC severler hemen oturduğunuz yerden kalkın ve en yakında ki sinemaya gidip bu filmi izleyin. İddialı bir giriş oldu biliyorum fakat Zack Synder ve Joss Whedon ortak yapımı bu film hem çizgi roman severleri hemde sinema izleyicisini tatmin edecek derecede güzel yapılmış.

Şöyle spoiler vermeden filmi biraz inceleyelim. DC uzun zamandır sinema salonlarına güzel bir yapım getirememesiyle eleştiriliyordu ve buna artık bir dur denmesi gerekiyordu. Bunun ilk adımını Wonder Woman filmiyle atarak güzel bir başarı ve gişe elde etmişlerdi. Şimdi de Justice League ile karşımızdalar. Öncelikle film şu kadar muazzam bu kadar iyi ay böyle bir film daha önce gelmedi gibi sözlerden uzak duracağımı belirteyim. Marvel’ın sinema evrenindeki büyük üstünlüğünü hepimiz görüyoruz fakat bu film ve devamında umarım geleceğini düşündüğümüz seri onların karşısında ayakları yere iyi basmış bir DC olduğunu gösterecektir. Karakterlerin çizgi romanda ki hallerine büyük derecede uyumlu olması ve konu bütünlüğünden sadece birkaç sahnede kopsalar bile tam anlamıyla bozmadıklarını söylememiz mümkün. Batman espirileri dışında bir fantastik film kategorisine göre bizi ortalamanın üstü bir seviye de güldürdüklerini de söyleyebiliriz. Daha fazla konuşursam spoiler verebilirim korkusuyla yazıma birkaç eleştiri bırakarak son vermek istiyorum. Birincisi bu film de bağladıkları olay örgüsünü ikinci filmde de devam etmelerini şiddetle öneriyorum ve lütfen gereksiz duygusal sahnelere de girmemeleri için bir öneride bulunuyorum.(Batman Vs Superman deki Martha sahnesini hatırlayanlar bilir.) İkincisi bizlere kötü sahne aktarmamak adına 3 saatlik bir filmi 2 saatlik yapmışsınız eyvallah ama filmin süresi biraz daha uzatılabilirdi böyle riskleri umarım serinin devam filminde alırsınız.

Ve  son sözüm sana Ben Affleck lütfen Batman karakterini bırakma…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top