Vizyondakiler

Karakomik Filmler 2

17 Ocak’ta vizyona girecek olan Karakomik Filmler 2’yi gelin biraz konuşalım. Öncelikle Karakomik Filmler 1’i seyredip çok da mutlu ayrılmayan biri olduğumu belirtmeliyim fakat mutlu ayrılmamış olmamın tek sebebi 60 dakikaya indirilmiş hikayeleri tam anlamıyla içselleştirememekti. Gene de Cem Yılmaz’ın konsept anlamında ilki olan bu Karakomik Filmler muhabbetini çok sevdim. İlk 2 filmin komedi filmi olan kısmı tatmin etmese de bazı güzel şakalar ve ortaya çıkan durum komedisi beni biraz güldürdü.

17 Ocak’ta Deli ve Emanet adlı iki filmle Karakomik Filmler şu anki macerasını tamamlıyor. Bu öyküler dışında Cem Yılmaz’ın 4 tane daha öyküsü olduğu ve bunu sinemaya mı dijital platformlara mı taşıyacağı şuan da belli değil.

Deli ve Emanet’in fragmanlarını seyrettiğimde Deli filmine daha fazla yükseldim diye bilirim, daha gizemi bol duruyordu. Emanet ise sanki daha bir trajikomik hikaye gibi duruyor. Uzun lafın kısası ben Cem Yılmaz’ın her zaman farklı içerikte şeyler üretmesinden hoşlanan biri olarak bu filme de gideceğimi belirtmek isterim bence Karakomik Filmler 1 den memnun olmasanız bile 2’ye bir şans vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Filmi izledikten sonra bir inceleme yazısı da yazacağımı belirteyim. İyi günler 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top