Vizyondakiler

Kaybedenler Kulübü Yolda- 16 Mart

Kategori: Komedi- Dram

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Nejat İşler, Yiğit Özşener, Hande Doğandemir, Rıza Kocaoğlu

Fragman ve Film Hakkında:

İlk filmden de hatırladığımız başrollerimiz Kaan(Nejat İşler) ve Mete(Yiğit Özşener) kalabalık bir grup ile Olimpos’ta bir tatildedir. Motorlarıyla birlikte İstanbul’a doğru yol alırlar. Bu yolculukta beklenmedik iki misafirle karşılaşırlar ve olaylar başlar. İlişkilerin ve yolun en ince ayrıntısına girecekleri bu yapımımız Kaybedenler Kulübü Yolda.

Fragmanın ilk 20 saniyesini izledikten sonra içimden şu söz geçti; “Ne kadar yaşlanmışsın be Nejat Abi!” Fakat hala ses tonu kuvvetli ve duyguyu karşıya geçirebiliyor. Kadromuza yeni katılan isim Hande Doğandemir. Kesinlikle doğru seçim olmuş ekranlara geldiği ilk günden beri oynadığı bir iki yapımı takip ettim ve bu cesaretli rolü oynayabilecek ender oyunculardan. Nejat İşlerin kelime oyunlarına da güzel karşılık veriyor bu ikili tutar gibi. Karakter gelişimi gösterecek oyuncuların başında ise Mete yani Yiğit Özşener geliyor. İlişkiye bir anda bağlandığını gördüğümüz Mete hemen kavgayı çıkardı insanlarla. Bir hayli zevkli olacak gibi onu izlemek. Toparlamak gerekirse Kaybedenler Kulubü Yolda 1.filme hem olgunluk hem de biraz aşk katmış gibi. Çok fazla gişe hasılatı beklemem fakat kendi kitlelerine hitap eden bir film yaptıkları da aşikâr.

Sayın dinleyen daha önce Sosyal Eleştiri yazısı okudunuz mu?

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top