Vizyondakiler

Kırk Yalan

Vizyondakiler’in bu haftaki şanslısı Kırk Yalan, şanslısı mı şanssızı mı desek daha doğru olur. 3,4 yıllık bir süredir film yönetmeyen Hamdi Alkan “Kırk Yalan” adlı bir komedi filmi ile beyaz perdeye dönüyor. Kendisini en son Selam: Bahara Yolculuk filmi ile gerçekten büyük bir topluluğun da beğenisini toplamıştı.

Kırk Yalan filminin oyuncu kadrosunda sosyal medyanın birçok kısmından tanıdığımız Oğuzhan Uğur, meşhur bitmeyen Çakallarla Dans serisinden hatırlayacağımız Timur Acar ve usta oyuncu Sinan Bengier bulunuyor. Film bilinç kaybına uğratan zehirli bir armudun yenmesi sonucunda karakterlerin başından geçen olayları anlatıyor. Yaklaşık 1.5 saatlik bir film olan Kırk Yalan 20 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.

Kişisel yorumuma gelecek olursam bu filme gitmenizi tavsiye etmiyorum, yerli komedinin süregelmiş karakterlerini ısıtıp ısıtıp önümüze koyduklarını düşünüyorum. Bilhassa fragmanda ki esprileri gördükten sonra vizyonda daha kaliteli işleri arayıp o filmlere gitmek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Aynı zamanda Berat Yenilmez dışındaki karakterler keşke o Trakya ağzı ile oynamamış olsaydı belki başka şeyler de konuşuyor olabilirdik. Benim fikirlerim bunlardı gene de fragmanı izleyip sonrasında karar verip sinemaya gitmek sizin fikriniz olacak, filme giden arkadaşların yorumlarını da bekliyorum. İyi Günler!

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top