Dizi Eleştirileri

La Casa De Papel Karakter Eleştirisi #1

“Dikkat Bu Yazı Spoiler İçermektedir.”

Sizlere yeni yazı dizim olan La Casa De Papel karakter eleştirilerini sunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Neyse tamam bu kadar boş yaptık konseptten ufak bahsedeyim. Belirli karakterleri tamamen dizinin bütünlüğüne göre biraz sevip birazda yericem. Hadi hayırlı olsun.

The Professor

Yakışıklı mı yakışıklı, zeki mi zeki, İspanyol mu İspanyol adam adam. Koca ülkede idealleri uğruna yaşayan ender adamlardan biri desek yeridir onun için. Bu dizi 365 defa çekilse belki de ondan başkasını bu rolde görmeyi istemezdim. Diziyi overrated bulanlardan biriyim fakat bu karakter beni kendisine bağladı. Zeki karakterleri oynamanın her zaman zorluğundan bahsetmişimdir fakat Alvaro Morte abimiz alnının akıyla rolünün hakkını vermiş.

Tabii ki zekiliğini bir tarafa bırakalım kendisi grubundaki üyeleri sadece bir görevlendirilmiş soyguncu olarak görmez aynı zamanda her şeyleriyle de ilgilenirdi. Özellikle Nairobi ile bir dertleşme sahneleri vardı hatırlayanlar bilir gözümüzden yaş geldi. Hee unutmadan söyleyelim Müfettiş ile olan ilişkiyi de unutmadık abi ne âşık olmuştun be planı götürdün planııı.

Ve son olarak diziyi izleyenlerin en beğendiği sahnelerden biri olabilir. Berlin ile birlikte Bella Ciao parçasını söylemeleri ve o kadar düşüncenin dizinin yoğunluğundan bizleri çıkartıp rahatlatmaları. Güzel karakterdi vesselam tabii duyuyoruz şimdi diyorlar hiç mi hikayede kusuru yoktu bu karakterin. Sadece gözüme çarpan bir eksiklik veya kusur vardı diyebiliriz The Professor karakteri için. Hem soygun başlamadan hem de soygun sırasında otoritesinin sarsılmasını anlarım fakat bu kadar sarsılma fazlaydı. Yani soygun üyelerine çok fazla insiyatif vermişler bu biraz daha çok ilk 10 bölümde sıkılmama ve onun üzerindeki etkiye de yansıdı desem yeridir.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top