Dizi Eleştirileri

La Casa De Papel Karakter Eleştirisi #3

Tokyo. Herhalde Berlin’den sonra en fazla sevilen karakter desek onun için yeridir. Hatta belli bir kesim sadece Tokyo için bile izlemiştir. Senaryo için Tokyo tamamen anarşistliği tanımlayan bir karakter sadece bir soygunla İspanya düzenine karşı gelmek kalmıyor, Soygunun düzenine planına bile karşı geliyor.

Tokyo’nun geçmişten gelen bir aşk acısı olması onu ne kadar hırçın yapsa da Rio adlı karakterimize bağlanışı da bir o kadar duygusal yapmıştır onu. Belki de bu diziye aşkı katacakları ender karakterler diyebiliriz. Onların o sürekli sevgi yüzünden hata yapmaları planın allak bullak olma ihtimali grup içindeki çatışmaları tetiklemiş ve bize heyecanlı dakikalar bırakmıştır.

Tokyo rolünü canlandıran Ursula Corbero için söyleyebileceğim birkaç şey var. Kesinlikle bu role kendini adamış ve kusursuza yakın bir performans sergilemiş. Fakat Rio ile olan sahnelerinde sanki biraz jest ve mimiklerden eleştirmenlerden düşük not almadı değil. 28 yaşında kesinlikle geliştirmesi gereken bir jest ve mimikleri var diyerek yazımı burada noktalıyorum. Bir başka karakter eleştirimizde görüşmek üzere.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top