Dizi Eleştirileri

La Casa De Papel Karakter Eleştirisi #2

Bu yazı Spoiler içermektedir.

Berlin

La casa de papel karakter eleştirilerinde bu seferki şanslı ismimiz Berlin. Kendisi benimde içinde bulunduğum Berlin’i sevenler derneğinin kurulmasına bu dizi ile öncü olmuştur. Şimdi kuşkusuz karaktere bu kadar bağlanmamızı sağlayan ilk etken senaryodan fazla Pedro Alonso. Bunu belirtelim, fakat bu soygun ve devrim hikâyesinde en iyi rol Berlin’e yazılmış desek yalan söylemiş olmayız.

Kendi prensiplerine ve doğrularına o kadar bağlı bir karakter ki onu izlerken bir hırsızdan fazlasını görüyorsunuz. Hatta tabiri caizse karaktere saygı duyuyoruz. Berlin’in hastalığını ekip arkadaşları öğrendikten sonra bile hiç çizgisini bozmaması, takım içinde kendisine karşı yapılan anarşist davranışlara göğüs germesi de dizide ki en iyi anlardandı. Benim fikrime göre Berlin karakteri için kötü anlamda yazılmış bir kısım vardı senaryoda o da mahkûm kızla olan sevgililik hikâyesi. Çünkü prensip takıntısı olan bir karakterin o kızla olan yalan ilişkisi hem hoşuma gitmedi hem de fazla dakika aldı diye düşünüyorum. Bunun yerine 5 kere boşanmış olan Berlin abimizin aşk hayatında daha ilgi çekici şeyler olmasını beklerdik.

En sevdiğim dizi karakterlerinden biri oldun be reis seviyoruz seni !

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top