Vizyondakiler

Labirent: Son İsyan

Kategori: Aksiyon, Bilim kurgu, Gerilim

Yönetmen: Wes Ball

Oyuncu Kadrosu: Dylan O’Brien, Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario, Ki Hong Lee, Aidan Gillen, Giancarlo Esposito, Nathalie Emmanuel,…

Filmin Konusu: Thomas(Dylan O’Brien) ve arkadaşları, labirentten kurtulmayı başarmış ve daha sonra götürüldükleri tesisten kaçıp, alev deneylerini geçmeyi de başarmışlardır ve dünyayı kontrol eden W.İ.C.K.E.D organizasyonuna karşı kurulan Right Hand grubu ile bir araya gelmişlerdir. Teresa(Kaya Scodelario)’nın ihaneti sonucu, Minho’nun organizasyon tarafından kaçırılmasına mani olamamışlardır. Minho’yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları W.İ.C.K.E.D kontrolündeki Son Şehir’e girecek ve aldıkları kararlarla sadece kendilerinin değil, dünyanın da kaderini değiştireceklerdir.

Fragman Hakkında:

Aynı isimli kitaptan uyarlanan ve ilk ilki filmi oldukça başarılı olan ve bizi oldukça heyecanladırmış olan, labirent serisinin bu son filmi de fragmandan gözüktüğü kadarıyla bizi koltuklarımıza yapıştırıp, heyecanın doruklarına çıkaracak gibi gözüküyor. Filmin aksiyon sahneleri oldukça başarılı olacak gibi. Tren sahnesi, Son Şehir’de yaşanacak çatışma ve devrim sahneleri bizi aksiyonu sonuna kadar yaşatacak diyebilirim. Filmin, yani kitabın oldukça güzel ve orjinal bir konusu vardı. Kesinlikle sonunda ne olacağı büyük bir merak uyandıracağı için insanların gözünü kırpmadan izleyebileceği bir film olacağını düşünüyorum. Oyunculuklar kısmına değinirsek, zaten ilk iki filmde olan kadro çoğunlukla devam ediyor. Ben genel olarak bu sefer oyunculuklara ve karakterlere tek tek değinmek istiyorum: Dylan O’Brien kesinlikle bu filmin başrolü olmayı hak ediyor ve karakterini oldukça iyi yansıtıyor diyebiliriz. Ki Hong Lee, Minho karakteri ile muazzam cool bir karakter portresi çizmişti. Hatta öyle ki sanırım çoğu kişi için serinin favori karakteri olabilir. Thomas Brodie-Sangster, klasik yancı, arada espriler yapayım, seyirciyi güldüreyim mottosunda bir karakter olmuş gibi gözüküyor. Kaya Scodelario, kafası karışık, ne yapması gerektiğine karar veremeyen ve arada kalan kezban kız karakterini iyi yansıtmış. Giancarlo Esposito, saygılar Gus Reis deyip geçiyorum. Filmimizin kötü adamı, biricik Little Finger’ımız, Aiden Gillan ise bize o sinsi kötü rolünü tam anlamıyla yansıtacaktır çünkü bu işi gerçekten iyi yapıyor.

Editör Notu:

Rahatlıkla bu senenin sinemada izlenmesi gereken filmlerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Oldukça keyifli ve heyecanlı vakit geçirtebilecek gibi duran bu filmi bence sinemada izleyebilirsiniz. Görsel olarak, konu işlenişi olarak, oyunculuklar ve karakterler olarak olmuş gibi gözüken bu filme bence rahatlıkla sinemada izlemek için para ayırmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top