Film Önerileri

Manchester by the Sea (2016)

Bugün hayatımda ilk defa Casey Affleck filmi öneriyorum, gerçekten hiçbir arkadaşıma bile açıp şu Casey Affleck filmini izlesene dememiştim ama bu yapım beni kesinlikle bunu yapmaya itti.

Manchester by the Sea karantina sürecinde izlemekten aşırı keyif aldığım bir yapım değildi fakat filmin çok ayrı bir havası var ve bu insana çok çekici geliyor. Öncelikle filmi önerme sebebim Casey Affleck ve Lucas Hedges’in bu kadar uyumlu uyuz bir ikili olmaları. Filmi izlerken bu ikiliye çok sinir olacaksınız ama bu işlerini gayet iyi yapmalarından geliyor emin olabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var Casey Affleck bu rolü ile 2017 yılında ikinci adaylığında Oscar’ı kazanıyor.

Film abisinin ölümü üzerine onun çocuğuna bakmak için eyalet değiştiren boşanmış bir adamın hikayesini anlatıyor. Ağır dram olduğunu iddia edemem fakat kesinlikle farklı bir hikaye olduğunu ve bu hikayenin çok dramatik bir şekilde aktarıldığını size söyleyebilirim. Sözlerimi bitirmeden Kenneth Lonergan’a da değinmek istiyorum Oscar ödüllü senarist, yönetmen bu filmde çok iyi iş çıkarmış. Böyle güzel, özgün senaryolar görünce insan gerçekten filmden keyif alıyor. İyi Seyirler 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top