Oyun Haberleri

Marvel’s Avengers Oyunu

Herkese merhabalar. Uzun bir aradan sonra oyun kategorisinde geri döndüm ve dönüş için bol eleştirmeli bir oyun seçtim…..

Bir Marvel hayranı olarak yıllardır beklediğim bir oyundu. Şöyle civcivli bir Avengers oyunu güzel olur diye düşünüyordum. Ama gördüm ki yine hüsran. Marvel’s Spiderman oyunundan sonra bu tarzda bir oyunun çıkacak olması beni üzdü.

Peki neden beklentileri karşılamayacak?

Yayınlanan oyun videolarından gördüğüm dövüş mekanikleri çok fazla Shadow of Mordor. Anlayacağınız üzere Thor ile piyasaya inip vur vur öldür, bir daha öldür modunda. Sizi oyuna bağlayabilecek tek olay senaryo olacak gibi gözüküyor. Piyasadaki sıkıcı oyunlardan hiç bir farkı yok gibi gözüküyor.

Co-op oyananabilecek olması belki bir nebze oynanabilir kılıyor. War Table bölümünden arkadaşlarınızla beraber savaşabileceksiniz. Görevleri beraber bitirebileceksiniz.

Gönül isterdi ki yılın oyunu olsun, sabahlara kadar oynayalım ama oynanmayacak gibi gözüküyor. Alt taraftan oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top