Dizi Önerileri

Midnight, Texas

Kanal: NBC

IMDb Puanı: 7,5

Dizi Hakkında:

NBC’nin fantazi drama karışımı Midnight, Texas ile karşınızdayım bugün. Öncelikle dizinin ilk 2 bölümünü izledim ve hemen size gelip önermek istediğimi belirtmeliyim. Dizi  böyle çok ağır, kül,t aham şaham bir şey değil öncelikle bunu bilelim. Tamamen IMDb puanının hakkını veren bir dizi. Tadımlık ve fantastik karakterlerin olduğu bir hikaye.

Konusundan bahsetmek gerekirse Manfred adlı psişiğimiz ruhlar ile konuşabilen biridir. Peşindeki Hightower isimli bir adamdan kaçmaya çalışırken Midnight kasabasına gelir. Tabii ki kendi gibi ucube tayfaya hemen ısınır. Hatta bunun üstüne duygusal yakınlık kurduğu bir kız bile vardır. Fakat hayatı o kadar da sakin geçmeyecektir bu esrarengiz kasaba da.

Ya bu kadar fazla fantastik dizi ver hemde 6, 7 sezonu geçmiş neden bu diziyi öneriyorsun derseniz; Öncelikle piyasada ki çoğu fantastik kurgu dizilerini izlediğimi belirtmeliyim. Fakat bu dizide farklı olan hikayenin sağlamlığı. Büyük bir hikaye tutkunu olduğum için bu dizi diğer yapımlardan daha samimi geldi. Çünkü sürekli vampir aşklı kurt adam kavgalı bir fantastik dizi yaparak insanların sektörü boğduğunu düşünüyorum.

Lafı kısa kesmek gerekirse fantastik hikaye arayıpta gerçekten bulamayan benim gibi düşünen insanlara bu diziyi kesinlikle öneriyorum. Ana teması aşk üzerine olmayan dostluk ve komediye de kayan bu yapımı keyifle izleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top