Film Önerileri

Neighbors 2:Sorority Rising

Başrollerini komedi filmlerinin değişilmez adamı Seth Rogan ve eleştirmenlerin bir türlü sevemediği Zac Efron’un paylaştığı yönetmenliğini Nicholas Stoller’ın yaptığı, Altın Küre Ödülüne aday gösterilmiş Avustralyalı oyuncu Rose Byrne’in da bulunmaktadır.

Film bir devam filmidir ve birinci film ile konusu aynıdır fakat bu sefer amaçlar farklı ve daha dolgun bir senaryo ile karşı karşıyayız. Kahramanlarımız kelly ve mack taşınmak için ev almışlardır fakat şuan oturdukları evi emanet satışla satışa sunmaları yüzünden 30 gün boyunca ev alıcılar tarafından denetim aşamasında olacaktır. Kahramanlarımızın her şey güzel gidiyor derken bu sefer başlarına gelen dert ise yan evlerine kız kardeş birliği katılması olur ve bu sorunu çözme yolunda onlara geçen film ki düşmanları teddy’nin çok yardımı dokunacaktır. Zac Efron’un performansı birinci filme göre daha iyi ve sanki sorumluluk sahibi bir karakteri daha iyi oynaması ona yaramış. Birinci filmden bazı repliklerin alıntı olması yer yer sıksa da Zac-Seth uyumu gerçekten izlenir bir film ortaya çıkarmış. Birinci filmi seven arkadaşlar ve Seth Rogan severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ediyorum.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top