Film Önerileri

Neighbors

Başrollerini komedi filmlerinin değişilmez adamı Seth Rogan ve eleştirmenlerin bir türlü sevemediği Zac Efron’un paylaştığı yönetmenliğini Nicholas Stoller’ın yaptığı, Altın Küre Ödülüne aday gösterilmiş Avustralyalı oyuncu Rose Byrne’in da bulunmaktadır.

Gördüğüm Amerikan komedi filmi olan Neighbors biraz farklı ve oldukça seksüalitesi bol bir filmdir. Birçok eleştirmen tarafından “Aile ile izlenmez”, “çok kaba(küfürlü) bir film” gibi tacizlere mahsur kalan film de kahramanlarımız ev sahipleri karı koca ve yeni çocukları olmuştur, yanlarındaki evlere yeni taşınan gençlerin klasik parti sorunlarını mahalleye yansıtacaklarını bildikleri için onları uyarmakla kalmayıp daha da yakınlaşmaya başlarlar ve onlarla olan mücadelelerini bu filmde izlemiş olduk. Seth Rogan’ın bildiğimiz gibi replikleri zaman zaman güldürdüğü gibi filmin sonunda da muhteşem bir duygusal bitirişe yer vermeleri gerçekten izlenebilir olan bir film ortaya çıkarmıştır. Tipik Amerikan komedi filmlerinden sıkılan arkadaşlar ve tabi ki Seth Rogan hayranları ekran başına kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top