Film Önerileri

No Strings Attached

Başrollerini Natalie Portman ve Ashton Kutcher’in paylaştığı komedi filmlerinin değişilmez yönetmenlerinden biri olan Ivan Reitman’ın yönettiği film de Kevin Kline ve uzun zamandır filmler de görmeye alıştığımız Lucadris gibi değerli oyuncular film kadrosunun birer parçalarıdır.

 

Başrollerimizdeki esas oğlan ve kızın birbirleriyle sadece fiziksel ilişki yaşamasıyla başlayan ve birbirlerine bundan ileri gitmeyeceklerini söyleyerek devam eden film de sizce birtakım duygular hissetmek onlara iyi mi gelecektir? Yoksa kötümü? Film alıştığımız Amerikan Romantik/Komedi türünün bir örneğidir. 2011 yılında vizyona giren film genel yorumlara bakıldığında Ivan Reitman için talihsiz bir film olduğu hakkında negatif eleştiriler de yer alsa da kimi eleştirmenler tarafından görsel ve sözel dürüstlüğün film de boy göstermesi açısından pozitif yanları da vardır. Filmi Natalie Portman severler veya Romantik/Komedi izleyicisiyseniz şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top