Film Önerileri

Nocturnal Animals

Başrollerini Amy Adams, Jake Gyllenhaal ve Isla Fisher’ ın paylaştığı daha çok moda tasarımcısı kimliğiyle bilinen Tom Ford’un yönettiği filmin kadrosunda bir de yardımcı Oscar’ı bu filmle kazanan Superman den tanıdığımız Michael Shannon var.

Esas kızımızın esas oğlanı terk edişinden 20 yıl sonra hala mutlu olamaması ve tam o sırada Edward(esas oğlan) dan gelen kendi adına yazılmış romanı okumasıyla macera başlar. Susan romanı okumaya devam ettikçe kendi hayatını sorgulamaya başlar, gerçekleri görmeye başlar peki bu gerçekler onun hayatını değiştirebilecek mi? Film çokça cesur sahneye yer vermesi Amerikan Drama film/Gerilim kategorisinin tipik örneği gibi gösterilse de muhteşem bir öyküye ve gerçekten güzel çekilmiş gerilim sahnelerine sahip. Şimdiki, geçmiş ve gelecek zamanı aynı anda işleyen film bu işin içinden alnının akıyla çıkmıştır. Film yönetmeninin moda tasarımcısı olması yüzünden sosyal medyada çok fazla eleştiri ve karalama kampanyasına uğraması filme dezavantaj olarak yansımıştır. Jake Gyllenhaal hayranları ve farklı öykü filmlerini seven arkadaşlar kesinlikle izlemenizi tavsiye edeceğim.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top