Oyun Önerileri

Oyun Sektörünün En Fantastik 5 Dünyası

Oyun sektöründe çok derin ve farklı senaryolar görüyoruz hep. Hepsinin senaryosu ve dünyası birbirinden çok farklı.

 Peki hangisi daha fantastik?

1)Skyrim

Büyünün ve savaşın belkide en fantastik dünyası kesinlikle Skyrim’de. En baştan sonuna kadar çok derin bir hikayesi var. Ejderhalardan trollere bin bir türlü yaratıktan ziyade; büyücüler savaşçılar ve normal insanların detayları oldukça ilgi çekici. Bu konuda bir ilk on yapılması gerekirse her zaman 1 numarayı alması gerekir.

2)Bioshock

Her ne kadar bu oyundan nefret etsem de yerini hak ediyor. Deniz fenerinde başlayan bu sıra dışı oyun, gerek hikayesi gerek ise fantastikliği ile ikinci sırada. İlginç yaratıklar ile beraber bir kurtulma hikayesi iç içe güzel uyum sağlamıştı.

3)Halo Serisi

Halo Microsoft’un çıkarabildiği en iyi oyunlar arasında. Uzayda geçen bu serüven oyuncular için ayrı bir yere sahip. Peşi kesilmeyen bir seriye sahip. Bu başarısını kesinlikle sahip olduğu bu fantastik dünyaya borçlu.

4)League of Legend

100’den farklı kahramanı bulunmasına rağmen hepsinin hikayesi bulunması çok ilgi çekici. Farklı bir dünya oluşturup bunun içinde yeni medeniyetler, yeni mekanlar ve yeni kahramanlar tasarlanması oldukça derin bir mevzu. Her ne kadar moba türünde bir oyun olsa da için de derin hikayeler bulundurmakta. Fantastik, karmaşık ve ilginç…

5)God Of War Serisi

Yunan mitolojisini anlatan ve tanrıların korktuğu yarı Tanrı Kratos’un hikayesini anlatan bu seri, belki de gelmiş geçmiş derin en fantastik dünyaya sahip. Oynarken yeri gelince ağlatan yeri gelince ise intikam duygusunu en üst doruklarda hissettiren bu oyun; kazandığı ödülleri, kazandığı övgüleri kesinlikle senaryosuna ve fantastik dünyasına borçlu…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top