Gündem

Pedofili (Çocuk Katilleri)

Ne kadar itici değil mi? Yazarken bile tüylerin diken diken olması. 3 yaşında 4,5,6 10, 15,20 yaşında olması. Bu karakter yoksunu insanlar içimizdeler. Belki aynı mahallede belki de aynı binada oturuyoruz. Çocuk pazarlayanlar, tecavüz edip öldürenler, parasıyla satın alanlar ile aynı havayı soluyoruz.

Her geçen gün artıyor. 60 yaşında dedeler 10 yaşında ki kızları görünce ağızları sulanıyor….

Üniversiteye giden kız arkadaşlarımız sırf istenileni vermediği için öldürülüyor….

Pedofili hastası diyerek legalleştirilmeye mi çalışılıyor?

Televizyonlarda son dakika haberleri bunlar mı olmalı?

Bir insanın midesi bunu yapmaya nasıl dayanır. 3 yaşında küçücük bir kız.. Hangi insan kuralında hangi kitapta yazıyor bu insanların tarifi?

Kendi kızına yapılsa hoşuna gider mi? diyoruz, mahlukat bunu kendi kızına bile yapıyor.Kendi kızına bile… Gözünden sakınırsın sever büyütürsün sonra gelir bir canavar gelir zorla elinden alır. Neden her gün çocuk istismar haberi? İnsanların kıyameti için başka bir şeye ihtiyacı yok.İnsanlar kendi kendini yok etmiyorlar mı?

Bu zamana kadar kaç çocuk cinsel istismara uğradı biliyor musunuz? Yılda 1.6 MİLYON.. Bu da bilebildiğimiz sadece yüzde 15’i.. Tahmin edebiliyor musunuz? Ben edemiyorum. Kendi insanlığıma sığdıramıyorum.

Bu istismar değil cinayet değil bu farklı bir şey. Tam anlamıyla KIYAMET..

 

 

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top