Vizyondakiler

Rampage: Büyük Yıkım

Vizyon Tarihi: 13 Nisan 2018

Yönetmen: Brad Payton

Oyuncular: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman

Fragman ve Film Hakkında:

Arkadaşlar merhaba bugün elimde tamda aksiyon severlere önerilecek bir film var. 2 gün sonra vizyona girecek bu filmin başrolünde aksiyon denilince akla ilk gelen isimlerden biri olmaya başlayan Dwayne Johnson bulunuyor. Film zeki bir goril ile arasında bağ kuran Davis Okaye adlı primatolog’un hikâyesini anlatarak başlıyor ve bir olay sonucunda gorilimiz çok hızlı evrimleşip davranışları değişmeye başlıyor. Kendi gibi birçok evrimleşen hayvan ile dünyayı tehlike dolu bir yola sokuluyor.

Öncelikle filmin konusunu okuduğum gibi tam Dwayne Johnson filmi dedim çünkü kendisi hayvanlarla ve doğayla olmaya çok seviyor yapımlarında. Onun kadar önemli bir diğer isim ise gene macera denince akla gelen Karayip Korsanlarından birçoğumuzun hatırladığı Naomie Harris. Fragmandan gördüğüm kadarıyla göze hoş gelen bir ikili olduklarını söyleyebilirim. Filmin çekimleri için bir parantez açmak istiyorum çünkü ciddi bir bütçe ayrılmış ve fragman itibariyle insanda heyecan yaratan grafiklerde yok değil. Bu filmi izleyeceklere bir tavsiye kesinlikle IMAX de izleyin derim.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top