Oyun Önerileri

Rust

Sosyal eleştirinin bugün ki eleştirisi bir online oyun olan Rust. 5-11 yaş aralığında oynama kitlesine sahip minecraft’tan sonra gelmiş olan bu oyun yetişkin kitle için ilaç gibi geldi.Oyuna sadece elinizde bir taş ve bir meşale ile başlıyorsunuz.Çıplak başladığınız bu oyunda kendi kendinize kazma kürekle evinizi ve yaşayacağınız bölgeyi geliştiriyorsunuz.

Tamamen hayatta kalma ve craftinge dayalı bu oyunda cok fazla kötü yanlar var

Bunlardan biri de daha yeni doğmuş oluyorsunuz ve elinde ok yayla biri gelip sizi öldürüyor. Oynamaya hevesiniz kalmıyor

Bir diğer kötü yan ise sunucuların anlık zaman aşımına uğramış  olmaları ve kritik anlarda oyundan atılmanız.Oyuna tekrar giriyosunuz bir bakıyorsunuz başkaları tarafından yağmalanmışsınız…

Her ne kadar çocuklar için uygun olmasa da ebeveynlerinin hiç dikkat etmeden para verdikleri bu oyun çocuklar için gerçekten kötü bir örnek.

 

Siz siz olun 16 yaşından küçüklerin oynamasına izin vermeyin.

1 Comment
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

1 Comment

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top