Dizi Önerileri

Şahsiyet

Puhu TV’nin yeni internet dizisi Şahsiyet ’in ilk üç bölümü yayınlandı. Fİ’nin ilk sezonu çok sükse yapmıştı fakat 2. Sezonunda beklentileri karşılayamamıştı. Dizinin final yapmasının ardından bu diziyi getirmeleri tabii ki de büyük riskti ama helal olsun altından kalkmışlar gibi. Bakalım bu güzel senaryo ve kurgu her bölüm kendini hissettirebilecek mi?

Dizinin çekimleri kaliteli olmuş. Puhu Fi ile zaten bize internet dizilerinin önünü açacağını göstermişti bu yapımda onu destekler nitelikte. Ben Tv diziler ile aralarında çekim kalitesi farkı görmüyorum. Karakterlerin hikâyesi olay örgüsüne bütünüyle bağlı. Özellikle geçmiş sahnelere gönderme. Replikler arası bağlantıyı da sezdiriyor.

Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin karakterleri belli ki senaristler tarafından çok aşırı deli dolu yazılmış ve ikisi de bu işin altından güzel kalkmışlar. Zaten Haluk Bilginer için bile şu dizi izlenebilir. Agah ve Nevra karakterleri daha nice internet dizileri için idol karakterler olabilir. Artık eskisi gibi sürekli dram seven evlenip boşanan entrika dolu karakterlerdense bu karakterleri tercih ederim.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top