Oyunlar

Sevgililer Günü İndirimi (Oyuncular İçin)

Yılın kimine göre en güzel, kimine göre en sıkıcı günü. Ama gerçek şu ki kimse bu güzel indirimleri kaçırmıyor. Gerek yalnızlar gerek ise çiftler. Bugün ise HEPSİBURADA sitesinden oyuncular için uygun ekipmanlar ve oyunlara göz atacağız. Dip not: Resimlere tıklayarak siteleri ziyaret edebilirsiniz.

HEPSİBURADA İNDİRİMLERİ

Bu güzel Sony Playstation 4 Slim 500 GB Oyun Konsolu sevgililer günü indirimi dahilinde 1300 Türk lirasından 1239 Türk lirasına düşmüş durumda.

 

 

 Bu güzel konsolun yanına oyun almak gerekir. Bu oyun kesinlikle gelmiş geçmiş en başarılı futbol oyunlarının arasında ilk 3’e girecek bir oyun olmalı. FIFA 18 299 Türk lirasından 219 Türk lirasına düşmüş.

 

 

Aynı şekilde oyuncu kulaklıklarında da büyük indirimler var kulaklıkların çoğunda %50 ye varan indirimler bulunmakta. İçinden seçip size göstermeyi çok isterdim ama diğerlerine kıyamadım o yüzden sizi direk siteye gönderiyorum…

Işıklı mışıklı klavyeler  ise oldukça güzel indirimlerde. Aralarından bir seçim yaptım ve editörün seçimi gelsin.

 

Logitech G213 Prodigy Oyuncu Klavye 920-008094

 

 

 

          Oyuncu farelerinde ise anladığım kadarıyla ortam çok gergin. İndirimler %40’a kadar yükseliyor. Bence almak gerekiyorsa kesinlikle Logitech alınmalı.

 

 

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top