Dizi Önerileri

Shooter

Shooter. İlk başta herkese Fps oyunu ismi gibi gelen bu diziyi sizlere önermek istiyorum. Şu ana kadar 3 sezonu yayınlanan dizi Imdb de 7.6 puana sahip.

Bu diziyi önermek istediğim kitle kesinlikle saf aksiyon sevenler olacaktır. Konusu Bob Lee Swagger adlı eski askerin devlet tarafından gelen bir işi kabul etmesiyle başı belaya girer. Bu noktadan sonra Bob Lee ailesi ve Amerika’da ki bir çok kurumun içinde bulunduğu aksiyon serüveni başlar.

Dizinin ilk sezonunda heyecan hiç kesilmiyor fakat 2.Sezon başlarında biraz ilk zamanki hazzı kaybetmeniz mümkün fakat 3 ve 4. bölümlerden sonra hikayenin dallanan kısmına da alışıyorsunuz. 3 Sezon süren Shooter dizisinde silah, dram ve politika ile bir hayli iç içe olacaksınız.

Bu arada dizinin dağıtımını sağlayan kanal ise Suits ve Mr. Robot gibi birçok dizi ile akıllara kazınmış USA Network kanalı. Özetle kaliteli bir aksiyon dizisi arayan arkadaşlar şüphesiz bu diziye bakmalı oyunculuklar ve flashback sahne çekim kalitelerinden diziye ısınacağınıza eminim.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top