Film Önerileri

Silver Linings Playbook

Başrollerini Bradley Cooper ve güzel oyuncu Jennifer Lawrance ‘in paylaştığı, yönetmenliğini The Fighter filminin efsane yönetmeni David O. Russell ‘ in yaptığı film 2012 yapımı filmde bu denli kadroya ek olarak tecrübesiyle filme seyir zevki katan Robert De Niro bulunuyor.

Eski tarih öğretmenimiz Bradley Cooper’ın hayatı yaşadığı bir travma sonrası kötüye gider ve 8 ay boyunca rehabilitasyonda kalır, çıktıktan sonra yegane amacı eski hayatına geri dönebilmektir peki yeni bir hayata evet mi diyecek? Yoksa eski hayatına mı dönecektir? Komedi/Drama dalında bulunan bu film drama anlamında gerçekten muazzam fakat komedi konusunda sınıfta kaldığını söyleyebiliriz. Arkadaşlığı ve aşkı bir filmde bu kadar güzel harmanlamak iyi bir yapıma imza atmalarını sağladığını söyleyebiliriz. Drama severler bu gördüğünüz bir film değil şaheserdir Jennifer Lawrance ‘in en iyi kadın oyuncu Nobel’i aldığı bu yapıtı kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top