Diziler

Star Wars | The Mandalorian

Disney+ platformunda 12 Kasım‘da yayımlanması beklenen Star Wars evreninin ilk canlı aksiyonu olacak olan the Mandalorian hayranları tarafından büyük merakla bekleniyor.

Yeni Cumhuriyet’ten uzak, galaksinin dış kısımlarında yalnız bir silahşör olan Mandaloryalı‘yı anlatacak olan dizi the First Order‘in öncesini ve İmparatorluk’un yıkılmasından sonrasını konu alacak.

İlk Star Wars üçlemesinde yer alan Jango ve Boba Fett‘e benzetilen Mandaloryalı karakterini Pedro Pascal canlandıracak. Ayrıca Disney+ orijinal içeriği olacak olan dizide Emily Swallow (Supernatural), Gina Carano (Deadpool), Carl Weathers (Predator) gibi oyuncular yer alacak.

Disney+ 12 Kasım‘da ABD’de piyasaya sürülecek olup ilk etapta hangi ülkelerde kullanılır olacağı konusunda elimizdeki tek bilgi bu. Ancak platformun resmi saydasında Türkçe ibarenin olması bizlere fikir verebilir. Eğer Disney+ platformundan haberdar olmak isterseniz yukarıdaki yazıya gömülü link aracılığı ile resmi sayfaya girip “Beni haberdar et” diyebilirsiniz.

Sevgiler.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top