Vizyondakiler

Star Wars: The Rise of Skywalker

Evet, yarın 20 aralık ve büyük gün sayın okurlar çünkü koskaca bir serinin ve koca bir lore’un tam anlamıyla sonunu getirmiş senaryodan yoksun, karakter derinliğine sahip olmayan, mantık hataları ile dolu son Star Wars üçlemesinin son filmi olan The Rise of Skywalker geliyor. Heyecanlı mıyız? Hayııır. Sinemaya Gitmeyi Düşünüyor muyuz? Hayıııır.

Disney yeni bir Star Wars filmi duyurunca gerçekten çok heyecanlanmıştık çünkü Prequel (açıkçası Revenge of The Sith hariç onlarda pek başarılı değillerdi.) üçlemesinden beri başarılı animasyonlar hariç pek bir Star Wars ürünü tüketememiştik. Disney’in bu haberi doğal olarak biz fanları coşturmuştu. Uzun bir bekleme süresinin ardından filme kavuşan bizler anın sıcaklığı ile The Force Awakens filmini çok da kötü bulmamıştık ama yine de çok oldu bitti şeklinde sunulan ve karakterleri düzgün işleyemeyen bir film olduğu gerçeğini fark etmiştik. Dananın kuyruğu The Last Jedi ile koptu ama. Anlamsız, ne anlattığı beli olmayan, tonla saçmalıkla dolu bir film izledik ve yeni gelecek filme dair tüm umutlarımızı da kaybettik. Tabi bunda en büyük suç koskaca bir seriyi Rian(Ruin oldu artık) Johnson’a armağan eden Disney’de ve Ruin Johnson’da. Ortada işlenebilecek o kadar güzel hikayeler varken, old republic dönemlerinin muhteşem bir şekilde filmleştirilebileceğini düşünüyorum, hala Skywalker’ların ekmeğini yemeye çalışmaları ve güzel andığımız bir şeyden bizi nefret etme raddesine getirmeleri gerçekten büyük bir başarı doğrusu.

Filmle alakalı pek bir şey yazmamışım yukarıda çünkü pek umutlu olduğumu söyleyemem ve güzel bir şey çıkarabileceklerini hiç sanmıyorum. O yüzden bence siz de sinemaya gitmek yerine yine Disney tarafından yayınlanan ve şaşırtıcı derecede güzel olan The Mandalorian’ı seyredin. Kesinlikle kaliteli bir Star Wars içeriği seyretmiş olursunuz ve paranız cebinizde kalır.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top