Vizyondakiler

Şuursuz Aşk

2019 yılını geride bırakırken bu yılın son dram filmi de Umur Ertek’den geliyor. Kendisinin yazıp yönettiği ve oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Ebru Şahin, Burca Kara gibi isimlerin bulunduğu bu filmde 80’li yılların o çalkantılı dönemlerinde yaşayan ve akıl hastası yolan Menekşe ile Yusuf’un hem aşklarını hemde başlarından geçen olayları konu alıyor.

Film fragmanıyla dönemin siyasi gündemine de bir hayli girmiş gözüküyor bu ana hikayeden bizi gerçek anlamda koparıyor mu bunu sinemaya gidip görmek gerekir? Fragman itibariyle tamamen saf dram belki biraz da politik bir tema da bulunun Şuursuz Aşk filmine gitmenizi tavsiye ederim. İsmail Hacıoğlu’nun oyunculuğunu gerçekten seven biri olduğum için bende gitmeyi düşünüyorum.

Bu arada geçtiğimiz hafta galasını yapan film ekibinde İsmail Hacıoğlu hastalık sebebiyle galaya katılamadı, geçmiş olsun hocam! Lafı fazla uzatmadan eğer bu aralar vizyonda dram yapımı arayanlardansanız bu filme gitmenizi öneririm iyi seyirler:)

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top