Film Eleştirileri

TAZZA II

Kumarbazları şöyle alalım çünkü Tazza II tam size göre. Güney Kore yapımı film, kumarbazları ya da onların diliyle “Hustlerları” ve bu yolda neler kaybettiklerini anlatıyor.

Kurgu, bir Hustler olmaya çalışan ve çoğu zaman evde ki hesabını çarşıya uyduramayan Ham Dea-Gil’in etrafında gelişir. Ancak zaman ilerledikçe Ham De-Gil artık hesabını uyduramadığı çarşının müdavimi olmayı öğrenir.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki entrika dolu bir film sizi bekliyor öyle ki filmin her anı size ayrı bir şok yaşatacak. Kimin dost kimin düşman olduğu ise tamamıyla muamma. Küçük bir uyarı da vereyim büyük bir çoğunluğunu ağzım açık izlediğim film aklınızı biraz karıştırabilir çünkü hasımlar ve hısımlar iç içe ve taraflar sürekli değişiyor.

Filmimizin kendini izlettiren bir diğer özelliği ise akılda kalıcı sahneleri ve replikleri.

Filmin en akılda kalıcı sahnelerinden biri;

Hem Güney Kore önyargısı olanların tabularını yıkacak güzel bir örnek hem de İzlediğiniz her ana değecek farklı bir film istiyorsanız Tazza II’ yi size gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top