Dizi Önerileri

The 100

Uzun zamandır sizlere dizi önerisinde bulunamamıştım. Kusura bakmayın biraz geç oldu fakat elimde tam bir olay dizisi var. Belki ilk çıktığı günlerden başlayıp sonra bırakanlarınız ya biz bunu bıraktık kardeş yeni mi söylüyorsun diyebilir. Fakat 4 sezonunu geride bırakmış ve 5. Sezonunda ki büyük savaş sahneleri için gerçekten çok fazla emek verilen bir yapım bu. The 100.

Imdb kullanıcıları tarafından 7.8 puanına layık görülmüş bu dizi gerçekten de tam 7 8 sularında bir puanı hak ediyor. Efsane bir dizi olmasa da uzan süreli dizileri sevenler için birebir. The Cw’nin yapımlarını her zaman izleyip pişman olanlardan biriyim fakat bu dizi 3. Sezonu dışında hiç sıkmadan devam etti diyebilirim. Tabii sadece olaylar aksiyonlar ekşınlar yok aynı zamanda çok güzel oyunculuklarda var. Bunların başında aşağıdaki ikili gelmekte.

Eliza Taylor‑Cotter – Bobby Morley

Uzun lafın kısası çok büyük beklentiyle olmasa da her bölümde heyecanlanarak izleyebileceğiniz bir dizi. Özellikle The Cw’nin makus talihindeki ender güzel dizilerden biridir. Keyifli seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top