Film Önerileri

The Beach

Başrolün de Oscar ödüllü efsane oyuncu Leonardo Di Caprio’ nun yer aldığı Altın Küre Ödüllü film yönetmeni Danny Boyle’ un yönettiği The Beach Gerilim/Drama kategorileri altında imbd tarafından 6,6 puan almıştır.

Richard rutin hayatından sıkılıp kendi özünü bulmaya çalışan bir Amerikalıdır, Tayland’a gelişi ve filme gerçekten aksanıyla çok şey katmış Robert Carlyle canlandırdığı “daff” karakteri ile tanışmasıyla macera dolu anların onu beklemesi gerçekten kaçınılmazdır. Aslında filmin başından beri bir ütopya olarak görülen kumsal orada yaşadıktan sonra gerçekten iyi bir ütopyamı kötü bir ütopyamı buna karar vermemizi zorlaştırıyor. Film deki en önemli duygu her anı yaşarmış gibi size aktarmaları olmuş kuşkusuz bunda oyuncu kadrosunun ve Amerikan klişe repliklerini Di Caprio farkıyla dinlememizin büyük etkisi vardır. Di Caprio hayranları ve macera severler kesinlikle bu filmi izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top