Oyun Önerileri

The Last Of Us

https://youtu.be/1Y_gZABoXRk

Sosyal eleştiride bugünün eleştirilen oyunu Last of Us.Oyun başlarındaki yavaş oynanış biraz sizi bayabilir ama oyunun ilerledikçe akıcılığı da artmakta.  

Oyunun konusu olarak dünyayı saran zombi virüsünün kıyamet senaryosu.Oyunun başında bir kız çocuğu olarak başlıyorsunuz.

Kızın adı Sarah ve evinde uyuyor hiçbir şeyden habersiz.Patlama sesleri ardından uyanıyor.Babası ve oyunun asıl karakteri Joel eve gelir kardeşi Thomas’la beraber o bölgeden uzaklaşırlar daha sonra bir barikatta polisler zombi sanar ve kızı Sarah’a ateş açarlar ve kız ölür.

Bunun üzerinden 20 yıl geçmiştir insanlar zombilerden saklanmanın yollarını bulmuşlardı insanlık ikiye ayrılmıştır devlet ve ateş böcekleri çetesi.Asıl karakterle oynamaya başlarsınız ve bu Joel’dir. Size bir görev verilir dünyanın tek umudu virüs kapmayan çocuk Elli’yi laboratuvara  götürmek.Oyunun konusu bu bizce oynanması gereken baş yapıt oyunlardan biri.Aldığı 11 ödüllede kendini öne atmıştır.

Dezavantajları;

Sadece Playstationda olması

Cok fazla aksiyon olması

Zombilerin zor öldürülmesi ….

 

Avantajları;

Sürükleyicilik.

Oyunun size verdiği crafting özelliği.

Ağır gerilim.

Adrenalin.

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top