Dizi Önerileri

The Loudest Voice

The Loudest Voice son zamanlarda izlediğim mini diziler arasında en kaliteli olanlardan biri diyebilirim. Kadrosunda Russel Crowe, Sienna Miller ve Naomi Watts gibi güçlü isimleri bulunduran dizinin konusu dünyaca ünlü Fox News kanalının kurucularından olan Roger Ailes’in hayatı. Roger kanalı sadece kurmakla kalmıyor aynı zamanda Amerikan Medyasında çok önemli ve güçlü bir noktaya getiriyor. Tabii bunun dışında kendisi Nixon, Trump gibi birkaç Amerikan Başkan adayının da seçim sürelerinde hep yanında bulunmuş ve ciddi kampanya yürütmüş bir isim.

Dizi Roger Ailes’in sadece başarılarına değil aynı zamanda sapkın fikirlerine ve iş dünyasında yaptığı istismarları da konu alıyor. Bence bu diziyi Golden Globe 2020 adaylığına sokan en önemli etken Russel Crowe olabilir kendisi aldığı kilolar ve yapılan makyajla hem fiziken Roger Ailes olmuş hem de aynı zamanda muhteşem oyunculuğu ile Amerikan Siyasi tarihindeki bu önemli karakteri seyirciye çok iyi aktarmış. Diğer bir yandan bence dizide sırıtan hiçbir oyuncu yoktu. Bir şey de teknik kısımdan söylemek gerekirse intro ve tarihler arası geçişte kullandıkları efektler çok hoştu belirtmeden edemeyeceğim.

Peki bu diziyi kimler izlemeli? Bence dizinin hedef kitlesi; Amerikanın yakın siyasi tarihi ile ilgilenenler ve biyografi yapımlarından keyif alanlar. Eğer sizde hem belgesel tadında hem de bir kitaptan uyarlama tamamı neredeyse gerçeğe dayanan bu olayları merak ediyorsanız kesinlikle bir bakın derim.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top