Dizi Önerileri

The Punisher

Kategori: Aksiyon, suç, gerilim

Kanal: Netflix

Punisher karakterini herkes bir kere olsa da duymuştur. Central Park’ta karısı ve çocukları gözlerinin önünde katledilen emekli asker ve Vietnam gazisi Frank Castle karısını ve çocuklarını öldürenlerin peşine düşer ve teker teker ya da toplu bir şekilde bütün suç örgütlerini temizlemeye başlar. Bizim dizimiz bundan sonrasını ele alıyor. Frank Castle, New York şehrini temizlemiş ve şehre zarar veren bütün örgütleri ortadan kaldırmıştır. Kendin öldü olarak gösteren, isim ve kimlik değiştiren ve sade, insanlardan uzak bir hayat yaşayan Castle artık etliye sütlüye karışmamaktadır ama Frank Castle bu işleri bıraksa bile bu işler Castle’ı bırakır mı? Bırakmaz. Ailesinin öldürülmesinde başkalarının parmağı olduğunu ve işin içinde başka şeyler olduğunu keşfeden Castle, kendisine ulaşmaya çalışan ve hala hayatta olduğunu bilen Micro karakterini bulmaya ve ailesinin ölümünün arkasında aslında kimin olduğunu araştırmaya çalışacaktır.

Dizi hakkında görüşlerimi belirtmek istiyorum;

Diziyi 3 günde bitirdim ve dizi gerçekten akıcı ve sıkmadan kendini izlettiriyor. Oyuncular, oyunculuklar ve karakterler, konu ve konunun işleyişi, müzikler gerçekten her şey oldukça başarılı. Dizi, bir Netflix dizisi olduğunu bize hatırlatacak şekilde başarılı bir dizi olmuş. Bir geek olarak Punisher karakterini çok severim ve çizgi romanlarını severek okuyan biri olarak beni tatmin etti diyebileceğim bir dizi. Başarılı aksiyon sahneleri, güzel bir konu işleyişi ve muhteşem bir şekilde haykıran bir Jon Bernthal barındıran bu diziyi kesinlikle izlemenizi öneririm çünkü gerçekten güzel olmuş. Zaten Punisher gibi sağlam bir karakter ile Netflix gibi başarılı bir kanal bir araya gelince ortaya kötü bir sonuç da çıkmaz diye düşünüyorum. Siz izleyin diziyi, izleyin. Yakında dizinin spoiler içeren geniş bir incelemesi de sitede olacak. Eksiklerini, fazlalıklarını orada tartışırız. Diziyi izleyen arkadaşların da yorumlarını bekliyorum. İyi seyirler.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top