Film Önerileri

The Revenant

Başrollerini bu filmle Oscar’ı kazanacak olan Leonardo Di Caprio ve tarif edilemeyecek her kılıfa giren, her role uyan adam Tom Hardy’nin paylaştığı Oscar’lı yönetmen Alejandro González Iñárritu tarafından bir kitaptan uyarlanan film 2016 yılında gösterime girmiştir.

Hugh Glass kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Fakat avlandıkları bölgelerde hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri kol gezmektedir. Peki, gerçekten Hugh’un karşılaşacağı sorun sadece onlar mıdır? Filmin en çok ilgimi çeken 2 özelliği vardı oyuncu kadrosunun rollere uygun seçilmesi ve filmin aksiyon sahnelerinin gerçekliğe yakın olmasıdır. Bazı yorumcular tarafından “Leo bu rolle Oscar almamalıydı.” Gibi eleştiriler gelse de kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum çünkü her zaman ki gibi o oynadığı karmaşık karakteri bize yansıtabilmiştir. Oscar’ın tercihine güvenenler, dram ve maceranın birlikte olmasını seven arkadaşlar kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top