Vizyondakiler

Tomb Raider- 16 Mart

Yönetmen: Roar Uthaug

Kategori: Aksiyon- Macera

Oyuncular: Alicia Vikander, Dominic West, Walton Goggins

Fragman ve Film Hakkında:

Babasının bir anda ortalıktan yok olmasından 7 yıl sonra Lara adlı başrolümüz üniversitede okumaktadır ve aynı zamanda bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Ortaya çıkan bir antik eser sonucu babasının kayboluşunu araştırır ve izler son gittiği yer Japonya’yı gösterir. Lara bu gizemli yolculukta kendinde olan fakat daha önce açığa vurmadığı birçok özelliği keşfedecektir.

Warner Bros’tan bir macera filmi daha. Macera- Aksiyon filmlerinin altından her zaman kalkan bir şirket oldular desek yalan olmaz. Görsel efekti sonuna kadar basmaktansa filmin havasına uydurdukları fragmandan belli ediyor.  Çok az flashback sahnesi görmemize rağmen ben bu işi iyi yaptıkları hakkında tahmin yürütebiliyorum. Babasının mirasını devam ettirmeye çalışan Lara kızımızı adada büyük tehlikeler bekliyor özellikle fragmanda ki ada sahnelerinin çekimleri de hoşuma gitti.  (Örneğin; Akıntıya kapıldığı sahne.) Film müziklerini çokça eleştiririm denk gelmişsinizdir diğer yazılarımdan fakat Warner Bros’un kullandığı müzikler bir başka oluyor yalan yok. Özellikle berbat bir Suicide Squad filminde bile güzel müzikler kullanmışlardı. Toparlamak gerekirse 16 Mart’ta vizyona girecek bu filmi Aksiyon tutkunları kesinlikle izlemeli aynı zamanda Oyuncu kitlemize bu filmi şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top