Dizi Önerileri

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Selam Millet bu hafta sizlere bir belgesel önerisi ile geliyorum, daha çok yeni çıkmış olan bir Netflix belgeseli.

Look Mom I Can Fly isimli belgesel de Travis Scott’un hayatına konuk oluyoruz. 1 saat 25 dakika boyunca Travis’in özel hayatı ve renkli sahne şovlarından gerçekten keyif alacağınıza eminim. Belgesel başlığı altında geçince ağır ilerleyen bir yapım olmasını bekleyen kişilere söyleyebileceğim tek şey var soluksuz ve adrenaliniz yüksek bir şekilde bu belgeseli izleyeceğinize emin olabilirsiniz.

Biraz da belgesel üzerinden direkt yorumlarıma geçecek olursak en çok beğendiğim şey kesinlikle sahne şovlarıydı. Travis’in yüksek enerjisi ve seyirciyle olan bağını görmek fazlasıyla keyifliydi. Öte yandan yer yer çocukluk sahnelerini gördüğümüzde biraz yavaşlasa da belgesel ben akışa çok müdahale ettiğini düşünmüyorum.

Özetle sadece rap müzik dinleyen bir kesimin değil gerçekten müzik ve eğlence tutkunu kişilerin bu belgeseli izlemesini öneririm. İyi Seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top