Dizi önerisi

Tutunamayanlar

Uzun zamandır beklenen Tutunamayanlar dizisi bir kaç saat önce ilk bölümü ile TRT 1 kanalında başladı, bu dizi hakkında beklentilerim yüksek olduğu için sizlere hemen birkaç bilgi verip bu yazıyı bitirmeyi planlıyorum ileri ki günlerde dizi ile ilgili detaylı bir inceleme paylaşacağım.

Tutunamayanlar dizisini merakla beklememin ilk sebebi kesinlikle oyuncu kadrosudur. Zafer Algöz, Doğu Demirkol, Şinasi Yurtsever gibi iyi komedi oynayan isimlerin yanı sıra Türk dizilerinden görmeye alıştığımız birçok tecrübeli oyuncu bu dizinin kadrosunda. İsimleri sayarken bile bu ekipten alıştığımız normal Türk komedisi dışında bir şeyler geleceğini ve fragmandan da anlaşıldığı kadarıyla absürd bir komedi dizisi olacağını düşünüyorum.

Çekimleri İstanbul’da süren dizinin her bölümünün 80 dakika süreceğini de sizlere sevinçli bir şekilde ileterek yazıyı noktalıyorum. İyi Seyirler 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top