Dizi Önerileri

Ufak Tefek Cinayetler

Merhaba arkadaşlar bugün uzun zamandır sizler ile bir Türk dizisi paylaşamadığımı fark ettim. Emin olabilirsiniz çok farklı ve kaliteli bir yapım seçtim sizin için. Bugünkü yazımız Ufak Tefek Cinayetler hakkında olacak.

Ufak Tefek Cinayetlerin biraz konusundan bahset derseniz; Dört kadın ve dört adam arasında esrarengiz sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve doyasıya rekabetin konu alındığı bir dizi diyerek işin içinden çıkabiliriz. Aynı zamanda dizide daha önce pek rastlamadığımız(Türk Dizilerinde) *geriye sarma tekniği kullanılıyor. Kesinlikle bu işinde altından kalktıklarını söyleyebilirim. Konusu itibariyle farklılık olsa da o entrikalar hep alıştığımız cinsten. Entrikanın fazla olmasını bu dizide eleştirebilir miyiz bunu sizin vicdanınıza bırakıyorum çünkü ana fikir ve oyuncular itibariyle senaryo buna çok müsait.

Oyuncular demişken Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Mert Fırat gibi gayet tecrübeli bir kadroya sahip olan Ufak Tefek Cinayetler ekibinde birçok da yeni oyuncular görmüyor değiliz. Big Little Lies uyarlaması diye Türkiye’ye getirilmedi fakat gene de birçok esinti görmüyor değiliz.(bizim gözümüzden kaçmaz Ay Yapım) Buna takılmadan bu diziyi izleyin derim çünkü Türkiye de böyle farklı tekniklerinde kullanıldığı yapım bulmak zor oluyor. Son olarak dizinin dezavantajı ise her zamanki gibi 2 saat olması. Sad Story…

*Dizinin başında bir cinayet işlendi fakat ne öldüren ne ölen belli. İşte dizi tam olarak o cinayete kadar olan zamanı işliyor.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top