Film Önerileri

Wild Tales (2014)

Karantina sürecinde yapabildiğimiz en iyi etkinliklerden biri kesinlikle film izlemek olabilir. Evin bunaltıcı havasından bizleri 2 saatte olsa uzaklaştırabilmesi muazzam bir his. Tabii bu saatleri dolu dolu geçirebileceğiniz filmler önermek istiyorum. Bugün önereceğim film 2014 yılında yapılmış ilginç bir yapım olan Wild Tales.

İlginç bir yapım diyorum çünkü genel anlamda izlediğimiz filmlerden biraz farklı bir havası var. Film birbirinden bağımsız 6 kısa filmi içinde barındırıyor ve gerçekten bu hikayelerin doldurdukları dakikalar çok anlamlı ve oyunculuklar da bir o kadar ikna edici güzellikte. Aslında hikayelerden bazıları gerçekten günlük olarak yaşayabileceğiniz şeyler olsa bile bunu satmayı çok iyi bilmişler diyebilirim.

Filmde son hikaye dışında sıkıldığım bir an bile olmadı diyebilirim. Yer yer geren, yer yer karakterlerin inandırıcılık seviyelerinde bu kadar iyi olmalarını izlemek benim için aşırı keyifliydi. Bu güzel 6 kısa filmden oluşan yapımı herkesin seyretmesi gerektiğini düşünüyorum. İyi Seyirler 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top