Dizi Eleştirileri

Will-2.Bölüm

Selam Millet! Will dizimizin 2. Bölüm yorumunda size eşlik etmekten onur duyarım.

///Unutmayın, Bu yazı spoiler içermektedir.///

-Marlowe Alice Will Üçgeni

Alice Will’in Katolik olduğu gerçeğini ve tabii ki gizli mektup olayında onun suçu olduğu halde kendi arkadaşı Baxter’ın Topcliffe tarafından alınmasını da öğrenmiş oldu. Marlowe Will’i olaydan korumasının hemen ardından bir konuşma gerçekleştirmiş ve Will’i konuşmaması için ikna etmiştir. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim Marlowe’un evi muazzamdı. Başrolümüzün gerçek isteğinin de aslında sadece para veya güç olmadığı sadece Özgürlük istediği bölümün içinde ki en dokunan nokta olmuştur.

-Will ve Tiyatro

2.Bölüm Will’in tiyatro oyuncularına söz geçirmeye çalışması ile başlar. Tiyatro Will’in ağırlığını hemen kabul etmeyeceğini göstermiştir. Topcliffe boş durur mu bu bölümde tiyatroya bir darbeyi Baxter’in cesedini atarak vurmuştur.

-Acayip Bir Son

Baxter’ın ölümü ve Kemp’in tiyatrodan ayrılışı, tiyatroyu çok üzmüş hatta tiyatronun kapatılmasına yol açmıştır. Tam her şey kötü gidiyor derken Will Kemp ile konuşarak onu eski tiyatrosuna geri döndürür. Kendi yüzünden ölen Baxter’ın ailesine ise para yardımı yapar ve Alice’in gönlünü de kazanmasını bilmiştir. Fakat bölüm sonunda herkes eğlenirken Alice’in annesi Will’i partinin ortasında çağırmış ve bölüm öyle bitmiştir. Acaba Will ile ne konuşacak? Yoksa o da gerçeği öğrendin mi?

Bir sonraki bölüm de görüşmek üzere…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top