Dizi Eleştirileri

Will-3.Bölüm

Selam Millet! Will dizimizin 3. Bölüm yorumunda size eşlik etmekten onur duyarım.

 ///Unutmayın, Bu yazı spoiler içermektedir.///

-Bay Cotton ve Will İlişkisi

Will sonunda kuzeni olan Bay Cotton ile tanışmıştır ve onun duygusal konuşmaları sonucu Katoliklerin davasına olan inancı artmıştır. Baxter’ın ölümü için de af dileyen yani günah çıkartan Will kovulduğu tavernadan sonra kuzeninin mekânında geceyi geçirmiştir. Bay Cotton ile ilgili gelecek bölümlerde ki görüşüm ise kesinlikle öleceğidir. Bu kanıya Will’e kitabı bitirmesi gerektiğini ve davayı artık onun yürütmesi tarzında kullandığı cümlelerden anlayabiliriz.

-Pres ve Apelina Hikayesi

3 bölümdür değinmediğim bir konu da sefil kardeşlerin hikâyesi. Diziye tam bağlantılı olmasa da kopuk kopuk katkı yapan bu iki kardeşten küçük olanı para bularak yüzlerini güldürmüş olsa da hikâyeye tam anlamıyla nasıl bağlanacakları merak konusudur.

-Aşk Karmaşaları

Bu konuya 2 kısımdan yaklaşacağız. Tabii ki birinci olan Alice kızımızın Will’e olan tutkusu. Bölümün başında araları o kadar iyi olmasa da ilerleyen dakikalarda Will’e oyun yazmasında yardımcı olmuştur. Bölüm sonunda ise bu 2 saf âşık(Her ne kadar 2si de günah dolu bir aşk yaşasalar da) tutkulu bir gece geçirmişlerdir. İkinci kısım Alice’in erkek kardeşi olan Richard’ın Moll ile olan karmaşık sohbetleri. Egoist bir kişiliğe sahip olan Richard ne kadar temizlikçi ablamız Moll’u üzse de ondan etkilendiği gerçeğini inkâr edemeyiz. Bakalım aralarında ki ilişki sadece arkadaş ilişkisi olarak kalabilecek mi?

Bir sonraki bölümde görüşmek dileğiyle…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top