Diziler

Yeni Black Mirror: CLICKBAIT

Dijital çağın insanlar üzerinde oluşturacağı düşünülen ve ilkel insan dürtülerinin sosyal medya aracılığında raydan çıkmasına sebep olduğu yeni teknoloji çağına ait distopya temalı dizi olan Black Mirror’a bir kardeş geliyor; CLICKBAIT.

Dizinin yapımcılığını Harry Potter, One Upon a Time in Hollywood, I am Legend, Gravity gibi filmlerden tanıdığımız David Heyman üstlenecek. Senaryo ve yönetmenliği ise Tony Ayres ve Christian White yürütecek.

Dizinin oyuncu kadrosu ve ne zaman çıkacağı konusunda henüz bir bilgi olmamasına karşın Netflix platformunda dizi için bir tanıtım sayfası açıldı bile.

Kalabalık toplumların bu gürültülü evrimi içerisindeki normal hayatlarımızdan ve tüm sorumluluklarımızdan kaçabildiğimiz, yeni biri olabildiğimiz dijital platformların etkisini son dönem dizi kurgularında görüyoruz. Clickbait bizlere farklı bir bakış açısı sunarak kendini izlettirebilecek mi hep beraber göreceğiz.

Sevgiler.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top