Kategorize

Yılın Kraliyet Düğünü

Herkese merhaba, geçen yazımda bahsettiğim konuyla benzer bir konu var bugünde gündemimizde. Ama bu sefer öyle bildiğimiz düğünlerden değil bir kraliyet düğünü… Rol aldığı Suits dizisiyle ün kazanan oyuncu Meghan Markle, Prens Harry ile Windsor’daki St. George Şapelinde evlendi. Dünyanın tanıklık ettiği bu düğün, gelin ve damat ile birlikte davetlileriyle de gündeme oturdu. Gelin hep birlikte bir bakalım…

Meghan Markle’nin gelinliği oldukça sade ve abartısız duruyor. Aslında bana göre tam da kraliyet ailesine yakışır şekilde bir tercihte bulunmuş. Gelinliğin duruşunu ve Meghan Markle’in zarafetine bayıldım. Omuzlarının hafif açıkta kalması da gelinliğe sadeliğin dışında ayrı bir hava katmış. Duvağının upuzun oluşunu hepimiz önceden tahmin eder gibiydik. Duvak uzunluğu Meghan Markle’nin yürürken ihtişamlı ve kuğu gibi görünmesini desteklemiş diyebiliriz. Çiçeği çok doğal ve hoş ama belki daha güzel bir çiçek tercihinde bulunabilirdi. Saçını ve makyajını sevdim. Çok çok abartılı olması gelinliği tavrına aykırı olurdu. Her şeyi kararında… Genel itibariyle çok zarif, asil ve şık.

Victoria – David Beckham

Törende kuşkusuz benim gibi herkesin en çok dikkatini çeken çiftlerden biri Victoria-David Beckham oldu. Her ne kadar Victoriayı yorumlamak istesemde gözüm hep David Beckham’a kayıyor… Karizması, giyim tarzı gerçekten dünyada tek olduğunun göstergesi, David Beckham’ı çok beğendim:. Gelelim sevgili karısı Victoria’ya bir moda ikonu olan Victoria, törende klasik, lacivert, dizleirini altında biten resmi bir elbise tercih etmiş. Bu tercihini törene oldukça uygun buldum. Şapka aşığı bir insan olarak özellikle şapkası kıyafetine ve tavrına çok yakışmış. Fakat kollarının gömleğin dışından çıkıyor olması biraz gözümü tırmaladı. Ayakkabıları ile de kıyafetini renklendirmiş. Genel itibariyle şık ve uygun görünüyor.

Amal – George Clooney

Bir diğer dikkat çeken çiftimiz ise Amal – George Clooney çifti oldu. George Clooney ilerleyen yaşına rağmen hala çok karizmatik ve genç görünüyor. Fakat bu görüntüsünü daha güzel bir takımla taçlandırmasını isterdim. Yine de o yılların bir efsanesi olarak her haliyle iyi duruyor. Karısı Amal’ a gelecek olursak tek kelime ile bayıldım. Diz altında biten ve jilet gibi duran elbisesini kendisine çok yakıştırdı ve törene uygun buldum. Rengi ise genel olarak törende herkesin sade renkleri tercih etmesinin aksine canlı canlı ve güzel bir sarı tercih etmesini çok sevdim. Saçları ve makyajı çok doğal, zarif ve kıyafetine uygun. Hele şapkası Amal’ın görüntüsünü kusursuzlaştırmış… Birazda eşine tüyolar vermesini isteriz tabi ki.

Kraliçe II. Elizabeth

Bu muhteşem düğünden bahsederken, Kraliçe II. Elizabeth’ten bahsetmemek olmazdı. Kraliçe II. Elizabeth, törene seçtiği kıyafetiyle renk kattı diyebiliriz.  Fıstık yeşili tonlarında ki takımı, hem yaşına hem de törene gayet uyumlu bir kıyafet seçmiş. Vazgeçemediği eldivenleri çantası ve ayakkabısıyla tam anlamıyla o bir kraliçe… Beyaz saçlarını üstüne taktığı şapkası ise çok hoş bir görüntü oluşturmuş özellikle mor tüyleri… Genel olarak kraliçe renkli ve güzel görünüyor.

Kitty Spencer

Kuşkusuz törenin en beğendiğim ismi Lady Diana’nın yeğeni Kitty Spencer oldu. Kitty Spencer, törene yeşil bir elbise ile katıldı. Elbisesinin modelini, desenlerini ve boyunu çok beğendim. Kitty Spencer’a çok çakışmış, oldukça asil ve zarif duruyor. Hele saçlarına, yüzüne ve şapkasına gelecek olursak. Bayıldım diyebilirim güzelliğiyle herkesi büyüleyen Kitty Spencer, makyajı saçları ve şapkası ile muhteşem görünüyor. Genel hatlarıyla kıyafetine, duruşuna ve güzelliğine hayran kaldım…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top