Vizyondakiler

Yol Ayrımı

Kategori :  Dram

Senaryo – Yönetmen: Yavuz Turgul

Oyuncu Kadrosu: Şener Şen, Çiğdem Selışık Onat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Mert Fırat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Defne Kayalar, Şerif Erol

Filmin Konusu: Şener Şen’in 7 yıl aradan sonra başrolünü üstlendiği filmde, acımasız bir iş adamı olan Mazhar Kozanlı’nın yaşadığı büyük bir travma sonrası hayatında bir yol ayrımına gelişi anlatılıyor.

Çalınmış çocukluğunu geri almanın, hayatını gerçekten istediği gibi yaşamanın bedelini ödemeye hazır mı? Doğayı ve insanları başka bir gözle görmenin, hissetmenin bedeli ne olacak?

Hayatında ilk kez bir yol ayrımına varan Mazhar gerçekten istediği yoldan ilerleyebilecek mi?

Fragman Hakkında:

Fragmanın ilk kısımlarında Şener Şen’i acımasız bir iş adamı olarak görüyoruz. Acımasız, hataya tahammülü olmayan ve oldukça sert bir adam rolünde. Sonra birden her şeyi değiştirmeye karar verir ve elindeki her şeyden vazgeçip şirketi dağıtma kararı alır. Tabi ki bu durumdan memnun olmayan oldukça fazla kişi vardır. O acımasız kişiliğinden sıyrılıp daha insanı ve hislerini takip eden bir insan görüntüsü çizmeye başlamıştır. Fragman kesinlikle merak uyandırıcı, başarılı ve istediğine ulaşan bir fragman olmuş diyebilirim. Filmin kadrosu oldukça güçlü ve başarılı oyuncularla dolu gözüküyor. Öncelikle Şener Şen, kesinlikle büyük bir oyuncu. Herkesin benimle hem fikir olduğunu düşünüyorum ya da olmasını umuyorum. Onun dışında yine usta oyuncu Rutkay Aziz, Mert Fırat, Nihal yalçın gibi oldukça tanınmış isimleri barındırıyor. Film konusu itibariyle de oldukça ilgi çekici gözüküyor ve başarılı bir dram filmi olacak gibi. Son olarak yönetmen Yavuz Turgul’a da değinmeden edemeyeceğim. Oldukça başarılı işler çıkarmış bir isim. Eşkiya, Gönül Yarası, Av Mevsimi gibi başarılı filmlerin senarist ve yönetmenliğini yapıp, Ayrıca yine çok başarılı bir film olan Kabadayının da senaristliğini üstlenmiştir. Bu filminin de kesinlikle iyi olacağını düşünüyorum.

Editör Notu:

Yukarıda da yazdığım gibi filmin kesinlikle başarılı bir film olacağını düşünüyorum. Sadece Şener Şen için bile şans verilmeye değer. Bence Dram filmi sevenler kaçırmamalı.

10 Kasım 2017’de Sinemalarda

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top