Diziler

You vs Wild

Netflix‘in yeni interaktif yapımına merhaba deyin!

Black Mirror: Bandersnatch yapımının elde ettiği başarı sonrasında Netflix‘in Labs Day 2019 etkinliğinde tanıttığı bu yeni yapım doğa ile mücadele kurgularını seven izleyiciyi heyecanlandıracak nitelikte.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte izlediğimiz filmleri yönlendirebileceğimiz ve sonunu değiştirebileceğimiz yapımlarla karşılaşmaya başladık. Bunun ilk örneği Bandersnatch değil ancak en çok ses getireni kuşkusuz bu yapım oldu. Bu başarıyı elde eden Netflix ‘You vs Wild’ yapımıyla elde ettiği interaktif film alanındaki popülerliğini sürdürmeyi hedefliyor.

Doğada hayatta kalma temasıyla birçok programı olan Bear Grylls‘in yeni macerasını izleyeceğimiz bu yeni yapımda izleyicinin amacı Bear’in vereceği kararlara müdahale ederek hayatta kalmasını sağlamak olacak. Başarılı olup olmaması izleyicinin vereceği kararlar ile değişecek olan ve
8 bölümden oluşacağı belirtilen ‘You vs Wild’ 10 Nisan‘da Netflix platformunda gösterime girecek.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top